Blog

OFERTA PRACY – PRZEDSZKOLE MIŚ

Przedszkole Integracyjno- Terapeutyczne Miś (oddział ul. Berwińskiego 2/4) poszukuje nauczyciela do grupy integracyjnej oraz terapeuty.  

Oferujemy stabilne zatrudnienie (umowa o pracę, cały etat) w gronie ludzi, dla których nauczanie jest pasją. Możliwość rozwoju zawodowego i osobistego, doskonalenie zawodowe poprzez dofinansowania szkoleń, bogate zaplecze pomocy dydaktycznych, realizację projektów we współpracy z Szkołą Podstawowa Uni- Terra w Poznaniu oraz Wyższą Szkołą Uni-Terra w Poznaniu, możliwość prowadzenia szkoleń, zajęć dodatkowych i warsztatów. 

Poszukujemy osoby z kierunkowym wykształceniem (pedagogika specjalna, oligofrenopedagogika, wychowanie przedszkolne, terapia pedagogiczna, terapia autyzmu), dynamicznej, kreatywnej i cierpliwej z serdecznym podejściem do dzieci.

Chcesz się rozwijać i zdobywać doświadczenie dołącz do Nas!

 
CV prosimy przesyłać na adres: przedszkole1@misprzedszkole.pl
tel. 531 26 20 20
Przedszkole Integracyjno- Terapeutyczne Miś poszukuje nauczyciela wspomagającego/ asystenta do grupy terapeutycznej. 

Oferujemy stabilne zatrudnienie (umowa o pracę, cały etat) w gronie ludzi, dla których nauczanie jest pasją.

Poszukujemy osoby z kierunkowym wykształceniem (pedagogika specjalna, oligofrenopedagogika, wychowanie przedszkolne), dynamicznej, kreatywnej i cierpliwej z

serdecznym podejściem do dzieci. Dużym atutem będzie doświadczenie w pracy z dziećmi z orzeczeniem o potrzebie kształcenia specjalnego. 

 

​CV prosimy przesyłać na adres: